czwartek, 1 grudnia 2016

175. "Zeszyt łobuza i jego kumpli" Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel

Autor: Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel
Tytuł: Zeszyt łobuza i jego kumpli
Wydawnictwo: Septem
Liczba stron: 208

Jest to świetna książka dla rozrabiaków w wieku od 7-11 lat. Będzie oczywiście dobra i dla tych grzeczniejszych dzieci. Pociechy rodziców znajdą tutaj pomysły, które będą rozwijać wyobraźnię, ćwiczenia, zagadki oraz rozmaite zabawy.

"Zeszyt łobuza i jego kumpli" podzielony jest na dwie części, które rozpoczynają się z dwóch przeciwnych stron książki - muszę przyznać, że pierwszy raz z czymś takim się spotkałem i robi to naprawdę dobre wrażenie - a w środku znajdą coś dla siebie miłośnicy Pokemonów, Gwiezdnych Wojen, zabaw w państwa-miasta,  quizy, wycinanki

Książka wydaje się być niepozorna, ale według mnie drzemie w niej duży potencjał. Może zająć ona dziecku czas i rozwijać jego wyobraźnię, sprawność manualną oraz podstawową wiedzę ogólną.
Wyobraźnia jest rzeczą, którą warto rozwijać, a ta książka jest do tego idealna. Dzieci razem mogą coś zrobić, np. latający pojazd, stworzyć ranking najgorszych gier komputerowych, śnieg z kartki papieru, zrealizować kupon na dodatkową godzinę przed komputerem czy poskładać kości kościotrupa. Z takim zeszytem wszystko jest możliwe!
"Zeszyt łobuza i jego kumpli" jest lekarstwem na nudę nawet w deszczowe dni. Ciekawe, czy wszystkim łobuzom wystarczy odwagi, aby zrealizować wszystkie zadania jakie znajdą w środku. 

Ocena: 8/10


Za możliwość zrecenzowania książki
dziękuję Wydawnictwu


Zeszyt łobuza i jego kumpli [Ewa Jarocka, Sebastian Kuffel]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz