niedziela, 27 listopada 2016

171. "Dowód wieczności. Cała prawda o drugiej stronie" Mark Anthony

Autor: Mark Anthony
Tytuł: Dowód wieczności. Cała prawda o drugiej stronie
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 316Nie ma na świecie człowieka, który nie zastanawiałby się nad tym, co nas czeka po śmierci. Umieramy i to jest już koniec? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, postanowiłem sięgnąć po książkę Marka Anthony`ego, parapsychicznego prawnika.

Jak powszechnie wiadomo, wokół komunikacji z duchami powstało wiele teorii i mitów, które mają wywoływać strach. Gdy ktoś powiedział, że może skontaktować się z kimś zmarłym z naszych znajomych lub rodziny, z pewnością bylibyśmy przekonani, że doświadczymy czegoś strasznego.

Mark Anthony jest nie tylko znanym medium, ale i pisarzem, który potrafi zaciekawić czytelnika. Obrazowo przedstawia swoje doświadczenia i uzasadnia bardzo przekonująco swoje spostrzeżenia i wiedzę. Odsłania czytelnikowi sekrety Drugiej Strony. Relacje osób, które przeżyły własną śmierć, zostały przekazane w formie krótkich opowiastek. Sporo miejsca w książce poświęcono także seansom z duchami, gdyż to właśnie od nich można dowiedzieć się najwięcej o Drugiej Stronie.

Z książki możemy się dowiedzieć między innymi o tym, co dzieje się z duszą po śmierci, jak ona przechodzi na Drugą Stronę. Autor opisuje poziomy nieba, gdyż niebo nie jest jedno. Dowiemy się także o wibracjach, które zmieniają się, aby dusze mogły przejść na wyższy poziom Drugiej Strony. Do tego mamy przytoczone rozmowy z duchami w trakcie seansów, wyczuwanie energii i tego, co nam duchy chcą przekazać. Duchy przywołują często wspomnienia i wyrażają uczucia poprzez teksty piosenek i filmów, które słuchali i oglądali za życia z kimś bliskim, któremu chcą coś przekazać.

Autor także w bardzo logiczny sposób potwierdza istnienie przeznaczenia, duszy u zwierząt, istnienie Boga. Swoje spostrzeżenia podpiera dowodami z fizyki kwantowej, genetyki, teologii, badaniami nad NDE. Wszystko to przedstawione jest w bardzo łatwy do zrozumienia sposób.

Według mnie książka wara jest przeczytania, dodaje otuchy i bala mity na temat tego, że po śmierci czeka nas piekło, Sąd Ostateczny i kara za bycie niegrzecznym. Większość tych teorii została po prostu wyssana z palca i straszy. Poprzez przeczytanie tej książki każdy może sobie wyrobić opinię na ten temat - nawet Ci, którzy są sceptyczni co do życia po życiu.

Medium jest jak radio, które odbiera informacje z Drugiej Strony. To, że ktoś nie doświadczył osobiście tego, to nie znaczy, że jest to niemożliwe.


Ocena: 8/10
Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki
dziękuję Wydawnictwu 

2 komentarze:

  1. Chętnie bym poznała, ponieważ zapowiada się ciekawa pozycja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasem sięgam po taki książki - może się skusze :)

    OdpowiedzUsuń