środa, 12 października 2016

147. "Diabelska gra" Angela Marsons

Autor: Angela Marsons
Tytuł: Diabelska gra
Wydawnictwo: Burda Książki
Liczba stron: 448


Angela Marsons jest autorką bestsellerowego "Niemego krzyku". Tym razem wschodząca brytyjskiej literatury kryminalnej powraca z powieścią, która naprawdę wciąga!

W brutalnym ataku zostaje okaleczony gwałciciel. Sprawę musi rozwiązać detektyw Kim Stone wraz ze swoim zespołem. Tymczasem dokonywane są kolejne morderstwa przez tajemniczego mściciela. Staje się jasne, że w tej sprawie chodzi o coś znacznie więcej. Akcja nabiera tempa, a główna bohaterka wpada w tarapaty - staje się celem przestępcy, który prowadzi swój własny i przerażający eksperyment. Stone na każdym niemal kroku ociera się o śmierć w starciu z socjopatą, który zna jej słabości. Liczba ofiar rośnie a Kim będzie musiała podjąć radykalne środki działania, gdyż sprawa przybierze charakter osobisty.

Książka jest drugim tomem przygód policjantki Kim Stone. "Niemy krzyk", który był debiutem autorki został bardzo dobrze przyjęty przez czytelników. Rzadko udaje się trafić na dobry kryminał taki jak ten. Główna bohaterka nie jest idealną policjantką, ma swoje słabości i to właśnie taki charakter ułatwia jest stawić czoła przestępcom. Książka jest pełna zwrotów akcji, których nie byłem w stanie przewidzieć.

Książkę polecam miłośnikom kryminałów. Książkę czyta się szybko, maksymalnie w dwa wieczory.


Ocena: 8/10

Diabelska gra [Angela Marsons]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki
dziękuję Wydawnictwu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz