czwartek, 22 września 2016

135. "Uwikłani. Na zawsze" Laurelin Paige

Autor: Laurelin Paige
Tytuł: Uwikłani. Na zawsze
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 464Związek Alainy i Hudsona od samego początku był uknuty. Para postawiła na pewien układ: seks i dobra zabawa w zamian za pewną przysługę. Alaina w poprzednich częściach wydawała się być kobietą mądrą, miłą, ambitną, umiejącą ułożyć swoje życie i wiedziała, czego chce. W tej części po prostu drażni czytelnika. Natomiast Hudson... przystojny milioner z tajemniczą przeszłością i skrywający tajemnicze sekrety. Jego można bardziej polubić w tym tomie, w przeciwieństwie do Alainy. Jak się mają sprawy z pozostałymi bohaterami? Ojciec milionera może dalej pozostawać ulubieńcem większości czytelników, a dzięki Celii sytuacja w tym tomie ciekawie się rozkręca.

Hudson i Alaina po burzliwych wydarzeniach na nowo chcą odbudować swoje wzajemne zaufanie. Okazuje się, że jest to trudniejsze niż myśleli. Hudson nie chce wyjawić Alaynie tajemnicy ze swojej przeszłości, co znacznie utrudnia ich pojednanie. Na dużo pytań nie ma jeszcze odpowiedzi. Alayna podejmuje zdecydowane kroki, aby poznać przeszłość Hudsona. Pragnienie poznania prawdy jest silniejsze niż zdrowy rozsądek. Stopniowo na jaw wychodzą fakty z przeszłości Hudsona, co stawia jego związek z Alayną na krawędzi. Czy uda im się przezwyciężyć trudności?

Autorka nadała książce lekki styl, czyta się ją bardzo dobrze. Nie znajdziemy tu zbyt wielu scen seksu, a te które są opisane, dodają troszkę pikanterii. W trzeciej części występuje wiele nagłych zwrotów akcji i mnóstwo sekretów. Jeśli spodobały się wam poprzednie dwie części, po tę także musicie sięgnąć, jeśli chcecie poznać zakończenie tej historii. Dodam tylko, że zakończenie to widzimy oczami samego Hudsona i być może nie będzie ono takie, jak się spodziewaliście.


Ocena: 8/10 Uwikłani. Tom 3. Uwikłani. Na zawsze [Laurelin Paige]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

1 komentarz: