czwartek, 25 sierpnia 2016

121. "Raced. Ścigany uczuciem" K. Bromberg

Autor: K. Bromberg
Tytuł: Raced. Ścigany uczuciem
Wydawnictwo: Helion
Liczba stron: 184


Raced jest dopełniaczem do całej serii Driven. Dodatki czytają przeważnie te osoby, którym spodobała się cała seria. Osobiście do takich dodatków nic nie mam, lubię przeczytać coś, co może dać mi więcej wiadomości na temat danej serii, chce się wycisnąć z niej tyle, ile można. Dodatek ten radziłbym przeczytać po wszystkich trzech tomach, gdyż pewne informacje możecie sobie zaspojlerować.

Książka nie jest gruba, zastanawiam się tylko nad tym, czy aby na pewno trzeba było ją wydawać jako osobny tom? Rozdziały z perspektywy Coltona pojawiały się przecież już wcześniej, więc po co dodawać drugi raz to samo. Osobiście rozmieściłbym te kilka rozdziałów po poprzednich tomach i o wiele lepiej by to wyglądało. Ciężko stwierdzić, czy jest to plusem czy minusem dla zwieńczenia całej serii. Jak stwierdziła sama autorka, ta część powstała na prośbę samych czytelników, którzy domagali się wyjaśnienia niektórych sytuacji z punktu widzenia Coltona. Autorka ugięła się dla fanów, więc nie mnie tą sytuację oceniać. Plusem jest to, że autorka wybrała tutaj te najciekawsze wydarzenia, które same aż się proszą o dopełnienie.

Książka nie wywołuje tylu emocji co trylogia Driven, co jest poniekąd oczywiste. Jednak możemy odkryć prawdziwą twarz głównego bohatera z dodatkowych informacji, których nie mieliśmy w poprzednich tomach. Aby poszerzyć swoje horyzonty na temat pożądania i doznań miłosnych.Ocena: 9/10

Raced. Ścigany uczuciem [K. Bromberg]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz