niedziela, 21 sierpnia 2016

118. "Driven. Namiętność silniejsza niż ból" K. Bromberg

Autor: K. Blomberg
Tytuł: Driven. Namiętność silniejsza niż ból
Wydawnictwo: Helion
Liczba stron: 376


Książka na pierwszy rzut oka wygląda jak powieść erotyczna, jednak bardziej przypomina powieść psychologiczną z erotycznymi scenami. Tak jak przeczuwałem książka do ambitnych nie należy.

Rylee Thomas jest dziewczyną poukładaną. Podczas akcji charytatywnej poznaje mężczyznę, który jest nieziemsko przystojny. Ich pierwsze spotkanie jest banalne, pożegnanie tak samo - kończy się pocałunkiem i oboje nie mogą przestać o tym myśleć. Rylee nie może się otworzyć na miłość, a Coltona Donavana interesuje tylko seks. Każde z nich będzie musiało zmienić swoje cele, by osiągnąć to, czego chcą.

Występuje tu zderzenie dwóch silnych charakterów, przez co obserwujemy uczucia począwszy od pożądania do złości, wzajemnej krzywdy. Colton jest tutaj górą i to on wyznacza reguły, które Rylee może przyjąć i zostać jego kochanką.

Rylee poprzez poznanie z Coltonem poznaje inny obraz miłości i seksu. Zamknięta w sobie dziewczyna, lubiąca mieć nad wszystkim kontrolę pomału otwiera się na zmysłowy świat. Colton jest bogaty, ma niebezpieczną pracę.

Czytając "Namiętność silniejszą niż ból" można zauważyć, że autorce udzieliła się fascynacja Greyem, książkę czyta się w kilka godzin. Jest idealna dla kogoś, kto chce przeczytać coś przyjemnego i lekkiego.

Autorka książki pisze lekkim piórem, przystępnym dla oka. Sceny łóżkowe są opisane w sposób przyzwoity, przez co książka zbiera punkty. Namiętność bucha między bohaterami udzielając się czytelnikowi. W książce znajdziemy kilka perwersyjnych opisów, ale to nie przeszkadza, gdyż nie dodaje to żadnego niesmaku. Zakończenie książki jest mocne i otwiera furtkę do kontynuacji.


Ocena: 7/10
Driven. Namiętność silniejsza niż ból [K. Bromberg]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz