Popularne posty

Teraz czytam

Teraz czytam

Wkrótce!

Wkrótce!

Oceny

10/10 - Arcydzieło
9/10 - Rewelacja
8/10 - Bardzo dobra
7/10 - Dobra
6/10 - Niezła
5/10 - Średnia
4/10 - Ujdzie
3/10 - Słaba
2/10 - Bardzo słaba
1/10 - Nieporozumienie

Liczba odwiedzin

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

poniedziałek, 13 czerwca 2016
Autor: Yvette Żółtowska-Darska
Tytuł: Po prostu futbol!
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Liczba stron: 208


To książka o piłce nożnej poświęcona dzieciom. Znajdziemy tu informacje o polskich i zagranicznych piłkarzach - w końcu to ich kochamy najbardziej za to, że dostarczają nam tylu emocji i pięknego widowiska. Są młodzi, utalentowani i bardzo ambitni.

Autorka daje nam możliwość zobaczenia setek zdjęć z boiska i nie tylko. Ponadto książka wzbogacona jest zabawne anegdoty. Przeczytamy podsumowanie największej imprezy sportowej naszego kontynentu - Mistrzostw Europy.

Yvette Żółtowska-Darska wzięła na tapetę m.in Cristiano Ronaldo, Sergio Ramosa, Roberta Lewandowskiego, Thomasa Mullera, Gianluigi Buffona i Paula Pogbe. Na co dzień są klubowymi kolegami, jednak gdy trzeba stają się reprezentacyjnymi rywalami.

Autorka zna się na futbolu. Książka jest świetnie napisana i wydana. Oko przykuwają liczne zdjęcia, które dobrze komponują się z tekstem. Sprawia to, że autorka nie dostarcza nam tylko "suchych" faktów z życia piłkarzy. Najmłodsi czytelnicy z zapałem będą wertować kolejne strony tej książki - jestem o tym przekonany. Osobiście nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale ta książka przypadła mi do gustu. Zaskoczeniem okazał się fakt, że na końcu książki autorka dodała mały "bonus" - znajdziemy pierwsze informacje o UEFA Euro 2020. Pozycja ta jest idealna dla dzieci, których pasją jest piłka. Jeśli chcą się dowiedzieć czegoś nowego o swoich idolach z boiska to warto zaopatrzyć się w tę książkę.


Ocena: 8/10
Za możliwość przeczytania i zrecenzowania ksiażki
dziękuję Wydawnictwu

0 komentarze: