niedziela, 5 czerwca 2016

79. "Mroczna przeszłość" Meredith Wild

Autor: Meredith Wild
Tytuł: Mroczna przeszłość
Wydawnictwo: Burda książki
Liczba stron: 316


Opowieść o Blake`u i Erice - parze, która w swoim życiu przeżyła istne piekło. Gdy los rozdzielał te parę, ona wracała do siebie ze zdwojoną siłą w myśl powiedzenia "co nas nie zabije, to nas wzmocni".

Główną bohaterką jest Erica Hathaway. Dziewczyna ma za sobą trudną przeszłość przez co chce zacząć nowe życie, życie na własny rachunek. Po ukończeniu szkoły bierze udział w panelu dla inwestorów. Tam poznaje Blake`a, który chce ją zbić z tropu.

Blake Landon jest typem faceta, który ma wszystko czego zapragnie. Dorobił się majątku na softwarze. Jest zauroczony urodą Erici i chce ją jak najszybciej zdobyć. Musi zdobyć jej zaufanie. Odkrywa on jej tajemnicę z przeszłości i sprawy zaczynają się komplikować.

Erica wkracza do świata, o jakim nigdy nie śniła. Zaczyna zastanawiać się nad granicami swoich pragnień, jednocześnie czyha na nią niebezpieczeństwo. Tajemnice z przeszłości ujrzą światło dnia. W tym momencie rodzi się pytanie... czy przeszłość jest w stanie zniszczyć miłość Erici i Blake`a?

"Mroczna przeszłość" jest czwartą częścią serii Haker.

Schemat pojawiający się w tej książce już nie jeden raz był powielany. Wydawać się może, że książka przez to stała się monotonna i mało atrakcyjna. Pomimo podobnych scen, okazywanych emocji książka potrafi wciągnąć. Szybko się ją czyta i jest to kolejna książka, która sprawia, że czytelnik nie może od niej oderwać wzroku. Nie zabraknie tu mnóstwa tajemnic, które skrywa Blake i Erica, dzięki temu historia staje się ciekawsza. Nie można doczekać się końca, aby zobaczyć jakie autorka opracowała zakończenie dla tej historii.

Książkę mogę polecić z czystym sumieniem, jest idealna na wieczór, łatwa i przyjemna. Jeśli nie masz specjalnych wymagań i oczekiwań to ta książka jest właśnie dla Ciebie.


Ocena: 7/10 

Mroczna przeszłość. Haker cz. 4 [Meredith  Wild]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE


Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki
dziękuję Wydawnictwu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz