Popularne posty

Teraz czytam

Teraz czytam

Wkrótce!

Wkrótce!

Oceny

10/10 - Arcydzieło
9/10 - Rewelacja
8/10 - Bardzo dobra
7/10 - Dobra
6/10 - Niezła
5/10 - Średnia
4/10 - Ujdzie
3/10 - Słaba
2/10 - Bardzo słaba
1/10 - Nieporozumienie

Liczba odwiedzin

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy

czwartek, 2 czerwca 2016
Autor: Agnieszka Gola-Rakowska
Tytuł: 110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu
Wydawnictwo: Burda książki
Liczba stron: 260


Książka Agnieszki Goli-Rakowskiej opowiada o drodze polskich sportowców do sukcesu. Założeniem książki było to, aby pokazać, że drogą do osiągnięcia wielkich sukcesów jest nie tylko ciężki trening. Przeczytamy tu także o ich pasji, marzeniach. Spotkamy tutaj olimpijczyków, multimedalistów, którzy opowiedzą o drugiej stronie medalu. Przeczytamy historie, o których nie mówili wcześniej w mediach.

Rozmówcami Agnieszki Goli-Rakowskiej będą: Rafał Sonik, Adam Małysz, Zofia Noceti-Klepacka, Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbigniew Bródka, Rafał Majka, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Katarzyna Rogowiec, Natalia Partyka, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Mateusz Kusznierewicz, Robert Lewandowski.

Bohaterowie sportu opowiedzą o swoich zmaganiach, porażkach i zwycięstwach. Dowiemy się także o ich słabościach, presji i potwornym wysiłku.Jacy są naprawdę? Czy czują się spełnieni zawodowo oraz prywatnie? Jaka jest prawdziwa cena zwycięstwa?

Po przeczytaniu tej książki zmagania sportowe oglądane w telewizji czy na żywo już nie będą same. Pozycja ta napisana jest w formie wywiadu ze sportowcami prowadzonego przez autorkę książki. Pomysł na tę książkę wziął się zapewne z miłości do sportu i ukazanie go z innej perspektywy. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, fanem któregoś z idoli, którego historia znajduje się w tej książce, jeśli chcesz przeczytać o tych, którzy stają się legendą to ta książka jest właśnie dla Ciebie.


Ocena: 8/10

110% Poznaj prawdziwe oblicze sportu [Agnieszka Gola-Rakowska]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki
dziękuję Wydawnictwu

1 komentarze:

Radosław Kowalski pisze...

Całkiem ciekawy pomysł i forma również przyciąga uwagę. Mam nadzieję, że książka wpadnie kiedyś w moje ręce :)